"Dopis Táně"

Přiznám se, že se mi moc nechtělo něco složitého vymýšlet, stejně nikdy nedokážu přesně napsat to, co cítím. Už jsem toho v životě studovala tolik a zažila tolik školení, ale tvoje škola byla pro mě něco velmi objevného! Několik málo učitelů, které zajímal můj názor, už jsem v životě potkala, ale ty jsi tak zcela odlišná, svérázná, svá ...

V rámci učení se děkovat v životě dle Rhondy Byrne jsem ti napsala dopis, který sem teď bez úprav přepíšu, je z 25. 9. 2016, tedy po našem prvním setkání v rámci školy:

Milá Táňo!
Zdrobnělina mi k tobě opravdu nesedí, ty drsná rebelko! Jsem opravdu tak moc šťastná, že´s mi vlítla do života, tedy že jsem tě tam konečně pustila. Už nikdy se nebudu vracet, teď ve 44 letech díky tobě začíná 2. polovina mého života, který už prožiju sama za sebe, tedy avantgardní čarodějku. Už se nemusím stylizovat do rolí, které už ve svém životě nebudu hrát, nechci někoho cizího oslňovat. Chci potkávat nové lidi a pomáhat jim nacházet pravý smysl (styl) jejich života.

Děkuji všem lidem svého života, které jsem dosud potkala. Oni můžou za to, že jsem taková, jaká jsem teď. Děkuji vám všem! Jestli se mnou půjdete i dál mým životem, to nevím, ale já stejně půjdu dál po své cestě. Jestli teď něco vím naprosto přesně, že mě miluje můj muž a že ty´s, Táni, pomohla rozfoukat můj plamen života. Já už si ho teď budu sama opečovávat a přikládat do něj a nikdy už nepřipustím, aby vyhasl.

Ještě jednou děkuji svým rodičům za všechnu péči a lásku, kterou mi dali, a odpouštím jim!

Já se napojím na svou intuici, abych už nikdy ve svém životě nepromarnila šanci, kterou jsem kvůli svému egu neviděla a měla ji přitom u nosu.

Ještě jednou Ti mnohokrát děkuji, Táňo, že jsi takovou drsnou učitelkou!!!
Děkuji, děkuji, děkuji!

S láskou a radostí v srdci, Ala 
       
  alavonbreite.cz a.pourova@seznam.cz Jablonec nad Nisou, Liberec Facebook
počítadlo